نکات کلیدی در هرس کردن درختان
شرایط هرس کردن درختان به بهترین شکل ممکن

تاریخ انتشار : 1398/10/23/ نمایش : 138 / نظرات : 0

هرس گیاهان شما می تواند تأثیر زیادی در رشد آنها برای سال های آینده داشته باشد وآنها را سالم ، نیرومند و متعادل نگه می دارد وپاییز بهترین زمان سال برای هرس کردن درختان می باشد .گیاهان در پاییز برای صرفه جویی در مصرف انرژی درماه های سرد ، عقب نشینی می کنند و از ساقه برروی زمین می افتند.کمی هرس کردن درختان به آنها کمک میکند تا به صورتی قوی تر احیا شوندهمچنین در زمستان ها و یخبندان های سنگین از ،از دست دادن شاخه ها جلوگیری می کند.
هرس همچنین به شما امکان می دهد قبل از انتشار هرگونه آسیب یا بیماری آن را از بین ببرید و اندازه و شکل گیاهان خود را مرتب .کنید.به علاوه ، در زمستان نور بیشتری به باغ می رسد که سایر گیاهان شما از آن بهره مند می شوند
اولین کاری که برای هرس کردن لازم است انجام دهید این است که وارد باغ شوید و یک موجودی از درخت های باغ که نیاز به هرس شدن دارند داشته باشید و فقط وارد باغ نشوید و شروع به هرس کردن کنید.
درختان و درختچه های برگریز هر پاییز به هرس سبک نیاز دارند.درختان همیشه سبز به ندرت به هرس زیادی احتیاج دارند اما می توانید شاخه های مرده و آسیب دیده را در اواخر تابستان از بین ببرید.
اکثر درختان و درختچه ها نیاز به هرس دارند ، اما برخی از گونه ها ترجیح می دهند که در اواخر زمستان هرس شوند - گل سرخ نمونه اصلی از آن دسته است. 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر